Teslimat ve İade

Ürün İadesi ve Değişimi Nasıl Yapabilirim?

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri kolayca iade alıyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:


1) Öncelikle iletişim sayfasından mesaj gönderme formunu doldurup, bizimle iletişime geçiniz, size ileteceğimiz iade numarası ile işlem yapabilirsiniz.
2) İade faturanız, İade Değişim Formunuz ile birlikte ürün/ürünleri, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber mutlaka anlaşmalı kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.
• Ürün teslimi sırasında varsa hasar tespit tutanağını ya da ayıplı/kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait yetkili teknik servise ait onaylı raporu göndermeniz işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır.
3) Ürün bedeli, ürünün ve iade faturasının tarafımıza ulaşmasını takiben ortalama 3 iş günü içinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler bankanız tarafından 10 gün içinde, debit kart ile yapılan alışverişlerde iadeler ise bankanız tarafından 30 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.

Genel İade Şartları Nelerdir?


İade sürecinde sizden beklediğimiz konular şöyle;
- 30 gün içinde iletişim bölümünden iade ve değişim konusu ile ya da yazılı bildirim yapmanız,
- Faturasız yapılan iadeler kabul edilmediğinden ürünü/ürünleri iade faturası ile birlikte adresimize göndermeniz,
- iade edilecek ürün/ürünleri anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz,
- Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünlerin tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade etmeniz,
- Eğer ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini (ya da irsaliyeli fatura) iade ile birlikte teslim ediyor olmanız gerekmektedir.